ELSR-N-30-2-BO
Doprava zdarma
Samoregulačný vodič 30 W/m pre ochranu odkvapov a zvodov. Cena za 1bm Viac
Obj. čislo:
Záručná doba:
Reklamačný poriadok
ELSR-N-30-2-BO
Typ 20W / m a 30W / m má plochý prierez (5,8x14,1mm) a je využívaný predovšetkým pre ochranu strešných odkvapov a zvodov pred snehom a ľadom. Kábel je predávaný v metráži po 0,5m. Aby bolo možné kábel zakončiť, je nutné súčasne objednať KIT č.4 a pripojovacie studené konce SK.
Technické parametre:
Príkon pri + 10 °C = 30W / m; teplotná odolnosť 80 °C; inštalácia možná do -10 °C; min. rádius ohybu 25mm; maximálna dĺžka pri -20 °C a hodnota ističa: 10A = 35m / 16A = 56m / 20A = 69m / 25A = 87m.
UPOZORNENIE:
Parametre
Napájacie napätie 230 V / 50 Hz
Krytie IP 65 / E Ex 2
Príkon 30 W/m pri +10°C
Hmotnosť netto 0,1 kg
Súvisiace produkty
KIT č. 4 - pre samoregulačné vodiče
Sada pre svojpomocné zakončenie vodiča ELSR
15,77 s DPH / sada
Obj. čislo: 5030124
EBERLE AZT-A 524 410
Priestorový termostat, rozsah -15...15 °C